Oferujemy Państwu usługi prania tapicerki meblowej, sofy, kanapy, narożnika, materaca, poduszek, wersalki, fotela, pufy, wykładzin dywanowych, dywanu, tapicerek samochodowych i różnego rodzaju materiałowych tapicerek. Ofertę adresujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i do niedużych firm. Proponujemy najlepsze ceny na rynku. Przy większym zamówieniu możliwość ich negocjacji nawet do 30%. Na terenie Warszawy nie naliczamy dodatkowych kosztów związanych z dojazdem itp.

Postaramy się dotrzeć do Państwa w najwygodniejszym dla Państwa terminie.

Dywany i wykładziny dywanowe. Odświeżanie. 

Dywany i wykładziny czyścimy tylko markowymi środkami. Proszki stosowane przez nas są bezpieczna dla zdrowia, polecane dla ludzi z alergią, ekologiczne i co najważniejsze skuteczne na trudne zabrudzenia. Po praniu wykładzina nie jest przemoczona tylko lekko wilgotna. Odczuwalna jest również zmiana zapachu w otoczeniu w którym wykonano usługę. Czas schnięcia zależy od temperatury w pomieszczeniu (średnio od trzech do sześciu godzin).

Pranie Tapicerki Meblowej

Pranie i czyszczenie mebli starych, pobrudzonych lub po prostu odświeżenie swojej kanapy, narożnika, sofy, wersalki, krzeseł, puf lub innego mebla pokrytego poszyciem materiałowym.

Ręczne czyszczenie obić tkanin nie zawsze przynosi zamierzony efekt i może prowadzić do przemoczenia mebla, rozmazanie brudu, pozostawienie chemii w materiale i widoczne później zacieki.

Metoda ekstrakcyjne w tego rodzaju materiałach świetnie się sprawdza, gdyż pozwala na odessanie brudu z tkaniny na meblu i pozostawia lekko wilgotny materiał.

Media Społecznościowe

W kilku słowach o tym co robimy

Pranie tapicerki meblowej, narożnika, wersalki, kanapy, fotela, materaca oraz tapicerki samochodowej. Urządzeniami i chemią firmy KARCHER.

 

Białołęka, Bielany, Bemowo, Centrum, Rembertów, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wilanów,  Włochy, Ochota, Mokotów,  Praga Południe-Północ, Śródmieście, Wesoła, Wola, Żoliborz.
Do 30 kilometrów od Warszawy.

 

573-265-094

 

 Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Józefów, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Łomianki, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Pułtusk, Radzymin, Sulejówek, Wołomin, Wyszków, Zielonka, Serock i pobliskie miejscowości.

 

Kontakt: